| hamham_1461 a întrebat:

Buna TPU iar revin cu o intrebare! ce jocuri cu animalute pe facebook stiti in afara de happy pet, rocyou pet?

Răspuns Câştigător
| lolo23 a răspuns:

Mi-am mai amintit cateva, uite"

->SuperPoke! Pets ( e suuper jocul tongue, sper sa-ti placa )

-> Funfari

-> Safari Kingdom

-> Country Story ( cand o sa ai nivel mai mare, o sa poti cumpara su animale big grin)

-> Farm Life

-> Moshi Monsters

-> Spore Islands

happy
Sper ca-ti plac si asteabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| lolo23 a răspuns:

Buna! am mai scris o data jocurile, dar vad ca nu au aparut, asa ca ti le zic din nou :

-> PetVille

-> FishVille

-> SPP! Ranch

-> Pet Society (care il stii)

-> Zoo World

-> Zoo Paradise

-> Fish World

astea imi vin acum in minte tongue daca imi mai amintesc, iti mai spun happy

Sper ca te-am ajutat happy

| EllyCA a răspuns:

Happy aquarium, pet-a-pet, petville, fishville, birdland, fish friends, pet socyeti... cam atat stiu eu dar sper ca te-am ajutat ...succes!

| EllyCA a răspuns:

Funda? please!