| gebilxkl213 a întrebat:

imi cumpar un caine pitbull terrier si vreau sa-i pun un nume tare. neprea auzit si frumos imi puteti zice si mie cateva? big grin.

Răspuns Câştigător
| PiTbuLuL a răspuns:

Sall eu am 2 pitbuli americani terrieri si un rottweiler.Ii cheama asa best, roki pe pitbuli pe rottweiler rexhappy.

11 răspunsuri:
| CristinasiVlad a răspuns:

Buna.
Uite aici cateva nume de caini : http://www.animale.ro/nume-de-caini
succes.

| horia2012 a răspuns:

Fata - Harisha, Shiva
Baiat - Hathor, Ares

| viotedy a răspuns:

Aris

| DraudeS a răspuns:

Hades, Ares, Brutus, Marc, Printul intunericului din lumea cealalata, Imparatul nesatisfacut, Devoratorul de feline, Misu, Puti, Greblaru', Anestezistu', Lopataru', Camataru' de pisici.

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| cristimx a răspuns:

Hamer dog :d

| marius2313 a răspuns:

Cel mai tare nume este Taison.

| MetalHand a răspuns:

Mozilalaughing),Google Chrome, facebook, Nicu Călăreţu.

| Diagirl a răspuns:

Dogy! Pe catelusul meu asa il cheama.Si i zic asa (catelus, Dogy)pentru ca este ditamai cateloiul de imi ajunge pana la umeri.

| MaidenRose a răspuns:

Daca e femela, un nume simpatic ar fi Sasha! happy

| Statham_Jason_1994 a răspuns:

Dixi, Arthur, Safo,