| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un pitbull American Staffordshire Terrier, dintr-un magazin de animale.Din Tulcea sau constanta.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara-ti!

| Rotaru_Sebastian_1992 a răspuns:

Nu te-as sfatui sa iti cumperi pit-bull pentru ca sunt foarte agresivi si foarte protectori (daca mama ta de cearta ca ai facut vreo boacana el te va apara folosindu-si agresivitatea) in plus trebuie sa il vaccinezi ca sa nu turbeze. Mai degraba cumpara-ti un boxer care este f jucaus si va ataca doar pe straini care se iau de tine nu familia.EI SUNT LOIALI SI TE VOR APARA PANA LA MOARTE