| InstinctPr3ciS a întrebat:

Vreau si eu niste nume pentru un caine de rasa Pitbull.
As-i dorii niste nume mai fioroase sa spun asa.
Eu m-am gandid la un nume dar mai vreau sfaturi...
Nu vreau sa-mi puneti 100000 nume de pe siteuri de pe net, pentru ca le stiu.
Cel mai fioros si frumos nume primeste FunDA.

Răspuns Câştigător
| Wonder_6160 a răspuns:

Un nume fioros ar fi Ralph (se citeste Ralf) cand pronunt acest cuvant ma gandesc la un latrat depinde la ce te gandesti tu.winking

8 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Brutus,Bruno,Jake,Bull,Dominar,Rex,Pinky,Hugo,depinde de comportamentul lui,alegerea este a ta acum, mult succes, sper ca te-am ajutat!

| Valisha18 a răspuns:

Devil, daca vrei chiar unul fioros. Sau demon( in engleza, nu in romana, ca suna mai bine in engleza).

| Diablo666 a răspuns:

Fioros...hm
Zeus (pronuntat zius, adica in eng)
Devil
Bully
Maximus
Ares

| Andra1024 a răspuns:

Eu mi-as dori sa am un caine de rasa doberman si i-as pune numele ceva de genul ''KILLER''adica ucigasul in engleza. sper sa iti placa.PUP.

| Lilia_1576 a răspuns:

Tristan

| stefan9516 a răspuns:

Wai Bursuc, ce vrei tu sa faci cu pitbulul? Vrei sa il pui pe d-na profa de romana? Mai bine ia-ti un sarpe! laughing

| ella_7588 a răspuns:

@Kennysa cum sa pui numele Pinky la un pitbull?laughing) nu e bichonn sua mai stiu eu celaughing