| Ragefire a întrebat:

Imi dati o ideea de 1 nume mascul + 1 femela? Sa fie frumoase! funda!

Răspuns Câştigător
| SageataRosie a răspuns:

Buna Ragefire! In continuare raspund la aceasta intrebare a ta tongue Uite 5 nume mascul : Rookie ( Rochi ), Ares, Scooby-Doo, Puffy ( Pufi ), Flappy ( Flapi) {} Nume pentru femela : Dixy ( Dicsi ), Kitty ( Chiti ), Linda, Franta, Cora. Sper ca te-am ajutat. aceste nume sunt de caine. Uite nume de pisica big grin Pentru Mascul : Sami,(r) Miti, Rica, Hopa-Mitica, ZuZu. {} Pentru Femela : Cora, Viva, ZuZa, Suzy ( Siuzi ) Moli.{} 1 nume de hamster : Rotita ( Mascul ), Ima ( Femela )

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Pai pentru ce? caine pisica peste broasca porc pe cee?

| Clauvdgg a răspuns:

Tudi + Lexi laughing

| Cuky a răspuns:

Buna! Sunt multe nume frumoase! Iti voi da cateva idei.Pentru mascultongueluto,Tedy,Haky,Toby,Barney,Chapy,Max,sau Maxy, Dino, Dixie, Rino, Charlie.Pentru femela:Reina,Hera,Maia,Mia,Yoko,Lexy sau Lexa, Bella, dar e cam popular, Heidi, Cora si Hera.Cam acestea imi vin in minte.Multi oameni aleg numele cainelui dupa personalitatea lui.De exemplu,daca e tot timpul fericit,numeste-l/-o Happy,daca ii place sa sara,numeste-l/-o Jumpy,daca ii place sa leneveasca, sau sa doarma, numeste-l/-o Sleepy, daca ii place sa rontaie si rontaie cam tot ce e prin jur, numeste-l/-o Rontaici...etc.Sper ca te-am ajutat si bafta la alegerea numelor! Sa ne spui si noua la ce te-ai hotarat!

| Cuky a răspuns (pentru Cuky):

Scuze,acolo era Pluto!

| SageataRosie a răspuns (pentru Cuky):

Buna Cuky! Eu sunt prietenul lui Ragefire.El si-a ales numele la cei 2 catei; unul de la tine; unul de la mine. Nu era hotarat la cine sa dea funda sad Si el te iarta sad Uite un nume pentru. al tau : Happy ( F ) si de la mine Rokkie ( B ) Cum poate sa te ierte? sad

| Cuky a răspuns (pentru SageataRosie):

De ce m-ar ierta? ce am facut rau?

| Cuky a răspuns (pentru Cuky):

? straight face