| anonim_4396 a întrebat:

Sal imi voi lua 2 hamsteri un mascul si o femela si la mascul stiu ce nume sa-i pun da la femela nu m-am gandit care imi zice cele mai frumoase nume

Răspuns Câştigător
| corinusdeplus a răspuns:

Melissa.Mie imi place mult numele asta...

9 răspunsuri:
| ally123sims a răspuns:

Coco si cocolina

| MihaelaDart a răspuns:

Cand am avut in copilarie si eu hamsteri, o femela si mascul, ca nume aveau Maggie si David (dupa un serial care se rula pe atunci, mi-au placut si asa le-am pus si numele lor).

| corinusdeplus a răspuns:

Pe hamster cum il cheama? Sa gasim ceva sa se potriveasca...

| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

La feitita: Titi,Tuti,Laly,Spuf, Luz, Bibi, din astea din 4 litere! Sper ca-ti plac. :X Fundita?

| SpatariuMihaela a răspuns:

Whisper,Melody,Honey,Mindy.Kathy

| AlexSasan a răspuns:

La femela ar fi frumos "GHEORGHE" o fi travestit =(

| Diia13 a răspuns:

Vicki, Tuffi, Mimi...love struck

| SuZuKi a răspuns:

Miki sau Aby