| Swallow a întrebat:

Imi puteti da si mie niste nume originale si frumoase pentru un catel (mascul) de ciobanesc german?! vreau ceva deosebit.Ma gindeam la Jack, ce ziceti!?

10 răspunsuri:
| คlєxヅ a răspuns:

Bursuc,Daddy,Jack,Cezar,Bruno,Also,Jacko,Tomas,Leutu,Hash,Picko,Johnny,Kibo.Cauta pe net la www.PozeCaini.com nume caini.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Super Numele de Jack big grin Si eu am avut un Jack da mi l-au otravit crying( Acuma am un Rex de 10 ani big grin

| FlyingSoul a răspuns:

Primul caine al familiei mele a fost tot un ciobanesc german. A fost un caine UNIC. Serios vorbind: cand auzea cuvantul "legat" si era liber prin curte se ducea singur si punea gatul pe curea. Se numea Lord... poate te inspira.

| Swallow explică (pentru FlyingSoul):

Habar n`am, poate e o coincidenta, insa mama tot Lord dorea sa-l numeasca pe al meu catel laughing

| FlyingSoul a răspuns (pentru Swallow):

Interesting...

| xxdrgn a răspuns:

Buna!
Eu am un catelus si i-am pus numele Gaho, imi place mult cum suna. ^-^

| minimax a răspuns:

Dragut nume(Jack) dar ar mai fi mai multe.Consultati si parintii in legatura cu asta!

| Swallow explică (pentru minimax):

Mm, nu as vrea si nici ei. Cainele e cadoul meu pentru ca am temriant eminenta, daci cainele va fi al meu total si numele ar trebui sa i`l pun tot eu, nu?! in plus, parintii au si alte treburi pe linga sa se gindeasca la un nume pentru un catelus. happy