| ZzZzZzZz a întrebat:

In cateva zile o sa imi cumpar o pisica si nu prea stiu ce nume sa ii pun. Daca va ajuta este rasa British Shorthair Blue si este mascul.
Nu vreau liste cu toate numele doar care credeti voi ca este mai potrivit. tongue

Răspuns Câştigător
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Tom, Aldo, Blue, Tommy, Bogie, Ego, Elmo, Ra, Jack, Roy numele acestea le iubbesc happy

| ZzZzZzZz explică (pentru ƳσʋAиdMɛ):

Pana la urma i-am pus numele Tommy big grin
Mersi. si uite si rasplata tongue

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns (pentru ZzZzZzZz):

Sunt superrr happy ca te-am ajutatt big grin happy

3 răspunsuri:
| xXaNnAXx a răspuns:

Exi,Pam,Ziggy,Yummy,Joke,Darling,Tony,Garfiild[Garfii],Suby,Elmo,Pif,Pombi,Lulytu.Ti-am zis si eu ce mi-a venit prin minte.Sunt destul de gragute.