| DoDo a întrebat:

In IMVU sunt V. I. P dar nu stiu cum sa creez haine imi puteti explica si mie?
Dar nu am platit ca sa devin V. I. P.
Dar cum am spus dau fundita pentru cel mai explicit raspuns, am auzt ca trebuie sa instalez un program in calculator daca se poate unde il pot gasi/?
Fundita.

2 răspunsuri:
| nevermindpeople a răspuns:

Din pacate nu stiu exact, nu am fost niciodata V. I. P. pe IMVU dar iti spun ca nu este chiar usor. Te sfatuiesc sa intrebi pe cineva care deja a facut niste haine pe IMVU. Ei stiu cel mai bine!

| EvelineFgm55 a răspuns:

Intreab`o pe HIKA ea face haine splendide :-s