| ge0rgiana a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru. jucatorii de IMVU. Cum pot sa creez si eu haine? Imi puteti explica unde sa dau si ce se face? fundita

Răspuns Câştigător
| 88cosmi88 a răspuns:

Eu nu-ti pot spune ca trebuie sa fi VIP pentru a creea haine. Daca vrei VIP trebuie sa dai euro de pe telefonul mobil. Daca ai VIP iti trebuie un program pentru a creea hainele dar te avertizez ca are virusi.Acelasi lucru m-a intrebat si un prieten de-al meu si i-am zis ca ii trebuie VIP si programul.Cand a luat programul am aflat si eu ca are virusi. Sper sa-ti fie defolos ce ti-am spus! mersi:X