| madalinaox a întrebat:

ma puteti ajuta cu niste sfaturi?sad eu ador dansul, asa ca m.am inscris la o scoala de dans.dar nu merge asa cum speram eu... profa imi spune ca ma descurc bine dar de fiecare data cand incepem sa dansez mi se pune un nod in gat si mi.e greu sa ma concentrez... funda pentru un sfat un.sad

Răspuns Câştigător
| Gatsby a răspuns:

'probabil ca esti prea emotionata si de acea ai acel nod in gat, imagineaza-ti ca esti doar tu in camera si danseaza fara inhibitii happy

| madalinaox explică (pentru Gatsby):

M-a ajutat sfatul tau happy

| Gatsby a răspuns (pentru madalinaox):

Ma bucur!

3 răspunsuri:
| xXBeSpecialXx a răspuns:

Nu esti obisnuita inca dar... poate.