| Pol_Iullia_1996 a întrebat:

Mi-am luat o broasca testoasa, mica.I-am luat de mancare de la magazin[pesti]. O am de 3 zile,si nu vrea sa manance delocsad. E posibil sa fie in perioada de hibernare, vara?

Răspuns Câştigător
| CrissyBlue a răspuns:

Buna! Nu, nu cred ca e posibil ca o broasca testoasa sa hiberneze... vara... Poate pur si simplu nu ii place acea mancare, totusi trebuie sa ii observi comportamentul si daca e necesar, adica se comporta foarte bizar (nu se misca deloc, nu bea nici apa, numai creste), sa o duci la veterinar. Sper ca te-am ajutat!winking