| irisss11 a întrebat:

Buna! Broasca mea testoasa pe care am achizitionat-o ieri nu vrea sa manance deloc. Este vreo problema daca aceasta refuza mancatul pentru o zi?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Până se acomodează cu mediul, nu e nimic, rezista mai mult că tine fără mâncare

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu vrea sa manince deoarece este intr o casa straina este stresata, tu daca ai fi undeva unde nu te simti in largul tau ai minca ai avea chef de ceva? Nu, asa si ea ai rabdare sa se acomodeze cu locul cu voi nu o stresa lasa o in pace punew i mincare si daca ea are chef maninca.