| AmyAmya a întrebat:

O intrebare pentru pasionatii de jocuri : daca ar fi sa alegeti intre Temple Run si Temple Run2 ce ati alege si de ce?

Răspuns Câştigător
| sliferTM a răspuns:

Eu as alege Temple Run2
deoarece are misiuni noi o poveste de data asta mia buna grafica mai buna sunete noi etc...

8 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Temple Run2 pentru ca e mai interesant

| Truxiie a răspuns:

Temple run 2. Alte caractere, alte locurilove struck, alta grafică. Mult mai bun din punctul meu de vedere; o3

| Nevastuic a răspuns:

As alege temple run dupa ce las termina temple run 2 big grin

| cristinasotir a răspuns:

Temple run e mai tare decat 2, asa mi se pare

| HopefullyMe a răspuns:

Temple Run 2 deoarece e mai nou si mult mai inovativ, cu noi stiluri si capcane.Problema e ca are doar 4 personaje.

| AmyAmya explică (pentru HopefullyMe):

Sunt de aceeasi parere cu tine. Funda dau dupa mai multe raspunsuri.

| AllePufulete a răspuns:

Temple Run ca e clasic laughing

| xBuSy a răspuns:

Personal as alege temple run 2. Acum difera si de gusturi. Vezi tu, temple run este un joc foarte popular, insa prima versiune e un pic cam simpla. Temple run 2 are ceva in plus, acel ceva care parca te atrage mai mult. Gen sfoara aia pe care aluneca, cascadele pe marginea potecii... etc