| POSCHINASEBASTIAN a întrebat:

Cu android 4.0 merg jocuri ca si subway surf temple run2 zombie roat trip?

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Da, merg aceste jocuri dar depinde si de telefon/tableta. De exemplu eu am avut pe xperia go android 2.3 si mergea si temple run 2 si subway surfers. Acum am facut upgrade la 4.1 si inca merg toate jocurile nu am probleme. Dar daca iti iei un telefon prost gen Vodafone smart sau Allview a4all nu iti vor merge. Daca ai nevoie de sfaturi despre android/device-uri etc. da-mi un mesaj privat. Funda?

1 răspuns:
| alincool22 a răspuns:

Pe telefon nu cred dar pe tableta da cu siguranta