| LiaYapp a întrebat:

O sa imi iau o chitara acustica in curand, dar nu stiu ce firma sa fie. As vrea sa imi spuneti si mie cele mai bune firme... Fundawinking

Răspuns Câştigător
| PotHed a răspuns:

Fender/Gibson/Takamine/Ibanez/Epiphone/Squier

Depinde si de bugetul tauwinking

PS. Si eu am de gand sa imi iau una noua vara asta, cea veche e. veche veche xD. dar cred ca o sa imi iau una electrica ma mai gandesc =] )

2 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Buna! Si o prietena de-a mea are o chitara acustica. Este de la firma "HORA-Reghin" si se aude ca aceasta este cea mai buna firma de instrumente muzicale.

| iulya9902 a răspuns:

Da...hora reghin sunt cele mai bune...