| blablablalba a întrebat:

as vrea sa stiu o chitara acustica de max 450 lei...Va rog mult spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| dragos12 a răspuns:

Ia-ti un stagg SWA1 ca este foarte buna pentru incepatori si o recomand.costa doar 250 ron pe net si in magazinwinkingdupa ce incepi sa stapanesti bine chitara ia-ti una mai buna pentru ca la inceput nu-ti dai seama daca se aude bine sau nuwinking

2 răspunsuri:
| Webber a răspuns:

Mojoritatea chitarelor au preturi sub 450 de lei.

Poti verifica oferta urmatorului magazin online: http://www.soundcreation.ro/......cid9_994/. Mie mi-se pare unul de incredere!;)

| VictorRecords a răspuns:

Okazii.ro