| iulianbalan a întrebat:

as vrea sa stiu cine ar vrea o chitara clasica in bune stare cu corzi si o chitara mai veche de la reghin care seamana sa fie acustica pe una acustica in bune stare nu trebuie sa fie de firma doar acustica sa fie si sa se aduda bine, daca vrei lasati-mi mesaj si id de mess ok?

4 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Am eu o chitara acustica dar nu o dau din pacate.
Cauta pe net una. Eu de-acolo am cumparat-o.Nu am dat foarte mult pe ea in jur de 300 -350 de lei.

Uite ceva care poate te va ajuta http://www.guitarshop.ro/

App tu din ce judet esti?
Pa, pa!

| iulianbalan explică (pentru DumiY):

Din saveni botosani

| DumiY a răspuns (pentru iulianbalan):

Si eu sunt din Botosani tongue

| iulianbalan explică (pentru DumiY):

Si nu stii pe cineva care vrea sau daca vrei tu deci sunt 2 chitari daca cumva te rog ajuta-ma ok?