| razvilol a întrebat:

Papagalii mei au inceput sa faca oua acum 19 zile ieri trebuia sa iasa primul pui si nu a iesit.

DE ce nu a iesit puiutul?

6 răspunsuri:
| MarianM8777 a răspuns:

Ori mai intarzie ori oul nu mai e bun crying! sper sa ai noroc si sa fie sanatos!

| razvilol explică:

Da da am vazut cand a facut primul ou pe data de 20 a 7a si am vazut cum se urca masculu pe femela se urca de 3 ori pe zi pe femela nu are cum sa nu fie bune

| ѕოiℓ a răspuns:

Salut Razvi. Cand fata papgalita, trebuie urmarita, ea isi calca puii, nestiind ce face. Incearca sa stai cu ea, sau sa o pui langa tine.

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Verifica ouale sa nu fie, limpezi,

| dulcica480 a răspuns:

Pai poate azi sau daca nu trebuie sa ii duci la un veterinar

| ReadZore a răspuns:

Tu de ce nu ai iesit ieri?