| cristianahsm a întrebat:

Papagalul perus poate sa se uite in oglinzi?

6 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Da, dar o sa o ciocane, daca nu vrei sa mai iei alt partener este indicata oglinda. O sa o ciocane putin, si o sa se obisnuiasca cu ea, eu am avut oglinda, dar acum nu mai am, am 22 de papagali.

| zambethツ a răspuns:

Da.love struck
si chiar se si cearta se si joaca cu persoana din oglindalaughingcrezand
ca are si el prietenilove struckun scumpic ce sa mai ziclove struck

| lordbogdan a răspuns:

Daca ai un singur papagal e indicat sa aiba o oglinda, ca el crede ca sta cu mai multi papagali in acea colivie.

| MerishorLoveGirl a răspuns:

Da
eu am perusi...si adora ambii sa se uite in oglinda...big grin
funda? puppy dog eyes

| sierra a răspuns:

E ok sa se uite in oglinzi ocazional. Daca ii pui oglinda in colivie o sa devina handicapat. In primul rand ca nu trebuie sa-l tii inchis in colivie. El trebuie sa zboare prin camera, sa cerceteze. Sunt foarte curiosi. Oglinda doar il tampeste.

| bLAMEw0w a răspuns:

Nu cred... funda?