| Raluka222 a întrebat:

Am un perus care nu prea mai are incredere in mie adica de cand a murit papagalul meu baiat [ea e fata] este asa! Ce pot sa fac? Funda raspunsului care ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Tine-o in mana mult timp si joaca-te cu ea. Si papagalitei mele i-a murit partenerul in urma cu vreo 3-4 ani si desi am crezut ca nu va rezista si-a revenit. Anul trecut am gasit in balcon alt papagal(mascul) si acum sunt din nou doi. Sa-ti traieasca si ai grija ca daca vei lua altul exista posibilitatea sa nu se inteleaga.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si cum ai ajuns la concluzia asta? Nu ti-a mai povestit cu cine-a ars-o-n club ieri seara, sau ce?

| delco25 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Cumpara alt papagalhappy

| Deliiiia a răspuns:

Hey! Ce-ti mai face papagalita?

| Raluka222 explică (pentru Deliiiia):

E mai bine...mersi pentru sfat kiss