| SimonaSmile a întrebat:

Buna,TPU! Perusii mei au avut pentru prima data oua(in martie) si erau toate infertile... Femela le-a spart,am curatat cuibul si e totul bine.Ea intra in cuib,se joaca cu masculul, e ok, dar credeti ca o sa mai aiba oua vreodata?big grin Si va rog sa-mi spuneti perioada de imperechere... Funda(pentru cel mai bun raspuns)big grin!

1 răspuns:
| Ioanadulcik a răspuns:

Da o sa mai aiba ou si nu este o data fiixa de imperechere asta depide de Mascul si Femelawinking sper ca re-am ajutat :X