| Tigau_Laurentiu_1999 a întrebat:

Peste o saptamana merg la munte si as vrea sa fac multee poze. Idei de niste poze artistice? Fundăă!

Răspuns Câştigător
| Assassina a răspuns:

Mie imi plac pozele care reflecta ceva.Stiu,suna ciudat, dar stai sa iti explic printr-un exemplu:faci o poza la apa in care se reflecta cum tu faci poza si in spate sa se vada soarele.Ai putea sa faci si poza unui trunghi plin de muschi,niste pietre sclipicioase(din alea albe),pamantul rascolit, o floare frumoasa, o buburuza pe o frunza, un leaagan iar pe fundal rasaritul. Uite si niste poze, ca sa te inspiri:https://www.google.ro/......https?/url placuta la munte!

1 răspuns:
| AnonimPeVecie a răspuns:

Buna, in principiu poti incerca sa faci poza apusului, rasaritului, cerului pe timpul zile, vegetatiei (florilor - sa fie floarea in prim plan si ce e in spate sa fie blurat, copacilor ), noptii, raurilor (ca acelea micute din padure). Asigura-te sa ai o lumina buna mereu si sa faci pozele dintr-un unghi potrivit. Sper ca te-am ajutat! happy