| AndreeUts a întrebat:

Peste o saptamana merg la mare si as vrea sa fac multee poze. Idei de niste poze artistice? Fundăă!

Răspuns Câştigător
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

E frumos in acesta perioada la mare dar eu as prefera muntele deoarece e mai mult aer curat iar peisajele sunt mult mai frumoase.La mare ai putea sa iti faci poze foarte frumoase in apa (mai ales daca ai si un aparat bun) dar si pe nisip, pe sezlong sau balconul hotelului, la terase.sunt sigura ca o sa faci niste poze superbe doar profita de fiecare loc care iti iese in cale. happy

2 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

Hmmm. si eu sunt pasionata de poze artistice :D
Uite aici cateva, sper ca-ti plac :* http://www.google.ro/......tp?/search Funda? :)