| Meowww a întrebat:

Joi plec la munte :X. Acolo as vrea sa imi fac multe poze (mai artistice), dar problema este ca nu prea am idei sad. Ajutati-ma va rog cu imagini artistice cu fete, sau pozitii pentru poze. (linkuri cu poze)
La minim 4 raspunsuri votez pentru FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Daca vrei poze artistice ai nevoie de fotograf si nu te uita pe net ca iese rau cu asta :|
'
Te poti fotografia cum vrei sa iasa bine.Fa poze iar in spatele tau sa apara peisaje, e foarte tare.

Sau ai putea face cateva poze doar peisajelor http://www.google.ro/......tp?/imgres

Fa poze si animalelor.
Fa-ti poze in paduri pe carari alea ies artistice daca le editezi fundalul.

Gandeste-te poti face mii de poze artistice si fara sa vrei.

4 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Pentru poze artistice, e nevoie ca fotografu sa stie ce face. Poti cauta pe net cateva pozitii pentru poze, dar cel ce face poza trebuie sa stie cum sa te prinda, sa editeze. Distractie placuta

| Aphrodytha a răspuns:

Cati ani ai? 12? God sake... Fa poze cum vrei tu. cele pe neasteptate sunt cele mai cool. chiar n-ai altceva pentru care sa-ti faci griji? Teme? CEVA?

| NCN a răspuns:

Da dar pe net nu distingi originau de fals la cate fail.uri sunt si na dar e adevarat cand te astepti mai putin reusec cele mai bune poze incearca ceva nou dar nu da in poze de pitipoance.

| Meowww explică (pentru NCN):

Nu. Oricum, mi-au iesit poze dragute happywinking. Multumesc tuturor.