| SüßesHäschen a întrebat:

pisica mea a inceput sa schiopateze. eu cu bunica mea ne-am uitat sa vedem ce are si am observat ca are puroi la o pernuta. ea l-a bandajat cu patlagina si untura spunand ca o sa ii treaca. urmatoarele zile a mers normal apoi a inceput iar sa schiopateze sad Help?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu ea la veterinar, ce stai sa i dai leacuri băbești, daca vrei sa m ai trăiască, daca nu, omoară o tu, cu leacurile tale cu tot.

| MiruMrn a răspuns:

Am si eu o pisicuta. Sfatul meu este sa o duci la veterinar. Asa a patit si pisica mea. Dar schiopatatul a fost cauzat de gheare care au intrat in pernute. A fost o rana deschisa si s.a infectat facand puroi. Nu te speria. S.ar putea ca asta sa fi patit si pisica ta. Fundita?