| LolyBoyLol99 a întrebat:

Practic Breackdance si sunt foarte axat pe mobilitate. Si am observat ca de la o perioada ma doare acel os din spatele capului am auzit ca ii spune osul occipital, mi sa batucit si ma doare si atunci cand stau pe perina. Am mai avut in trecut o problema cu acel os din josul spatelui osul fundului sau cum ii zicelaughing dar mi-a trecut. Imi puteti spune ce ar treburii sa fac ca sa inceteze durerea? exista ceva creme cu care sa ma ung sa-mi treaca? nu pot sta mult timp asteptand sa-mi treaca de la sine.

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Incearca cu artrostop.Dar, mergi si la un medic pentru o radiografie la coloana.