| Ionut524 a întrebat:

E normal să am în spatele capului un fel de bolfa,ca un os, tare la atingere pe osul occipital, chiar pe la mijloc? Mai are cineva? Sunt motive de îngrijorare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, si eu am asa ceva, nu te teme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu, cred ca de cand am dat cu capul de beton cand am cazut din leagan pe la vreo 8 ani

| lexusen3 a răspuns:

Spatele capului in mod normal este putin umflat, pentru ca asa este (vb vine umflat), cu atat mai mult cu cat sustii faptul ca NU te doare si ca este "edemul" osos (nu-i moale cu lichid in el)...Consulta totusi un medic sa-ti analizeze cutia craniana pentru a fi total linistit! Funda?

| Ionut524 explică (pentru lexusen3):

Nu,răspunsul ăsta e copiat de pe alt site.Așa prost mă crezi?