| Bianca_Carmen_1998 a întrebat:

Recent mi-am luat un porc de guineea. Caut un nume dragut...nu stiu daca e fata sau baiat

7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Daca e baiat ar putea sa il cheme, Porky, Puky, Felix, Cooper, Bobo, Nelu, Tomi, Grigore, iar de fete: Millie, Pixie, Pinkie, Pooka, mandy. Amber, Nona, Mimi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toto este un nume de pisică...Dar cred că este bun și pentru porcușorul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epic, Whisky, Felix, Jiti, Suki, Emmi, Yue ( inseamna Luna, imi plac ambele variante big grin ) - cam astea-s numele care-mi plac mie ^^

| NoFeelings a răspuns:

Piggy

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Ciuspic?

| TheMusicBoy a răspuns:

Uita-te pe Youtube cum sa-l/o deosebesti.

| Ada78 a răspuns:

Kevin,Maia,lola,Cloey.Daca vrei un nume simpatic pentru el\ea cauta site-ul E-pets.ro la nume de animale la nume de rozatoare