| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu o intrebare, am o pisica si a intrat in "calduri", ea are un puiut de 6 luni si imi este frica sa nu se imperecheze, la cate luni se poate "da" pisoiul la ea si sa existe posibilitatea sa faca pui cu el?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Animalele nu sunt chiar atat de nebune precum oamenii. big grin Stai calm, nu se va imperechea cu propriul pui. Am avut doi caini maturi, mama si fiu, si cat au trait sub acelasi acoperis nu s-au atins unul de altul. Pisica va cauta un mascul strain si ii vor trece caldurile. E perioada lor, deci trebuie lasati in pace. happy

| TheLovelyGhost a răspuns:

Problema este ca si el se urca pe ea si o musca si ea sta, alteori il bate