| Rzv_Razvan_2001 a întrebat:

Buna TPU si la multi ani!
Eu vreau sa ma apuc de vloguri pe Youtube cum fac daca ma filmez cu telefonul unde trebuie incarcat dupa aia ce pasii trebuie facuti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie mai intai sa iti faci un cont si sa iti pui un nume si o poza apoi sa incepi sa incarci videoclipuri cu ajutorul butonasului de sus care arata ca o sageata si trebuie sa pui si o poza la videoclip care va aparea cand dai click pe el si ultimul lucru trebuie sa aduni oameni care sa devina fani tai prin videoclipuri care sa le placa si raspunsuri la comentariile lor.
Sper ca te-am ajutat si da-mi si mie link-ul de la canalul tau sa il vad happy

| Rzv_Razvan_2001 explică (pentru anonim_4396):

O sa fac vloguri destul de curand mersi pentru raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rzv_Razvan_2001):

Cu placere sper sa ai succes cu canalul tau.