| ChangeYourLife a întrebat:

Stie cineva de unde as putea sa cumpar un pui de Samoyed? Desigur, vreau sa fie o persoana de incredere.Am cautat pe internet si am gasit site-ul winterblizzard,am inteles ca sunt de incredere, dar momentan nu au pui.

3 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

De aici obtii cele mai serioase informatii. Intra in rubrica de contact, suna-i sau scrie-le si vei afla. Succes!
http://winterblizzard.com/ro/contact/

| Ademira a răspuns:

Eu zic sa astepti la winterblizzard. Sunt singurii ok. Altfel, daca ai posibilitatea sa iti iei din afara, go for it. Daca chiar vrei un pui care sa fie ok si sa se incadreze in anumite standarde si sa stii ca a fost crescut bine, asteapta dupa un pui sanatos si ia de la ei.

| ChangeYourLife explică (pentru Ademira):

Am o intrebare:stiti cumva cat ar costa? Pe site nu specifica pretul, cred ca va trebui sa-i contactez...