| XeaX a întrebat:

Stie cineva de unde se poate cumpara un catel chow-chow si cam cu ce pret? Preferabil din judetul Buzau. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| AnonimKidd a răspuns:

Buna! Eu am un catel chow chow. Tata mi l-a luat(din Braila) si a costat 1600 lei(16 milioane banii vechi). Dupa aceea au aparut si in orasul meu cu 1400 lei (dar mai ''prapaditi'').L-am luat cu carnet de sanatate, vaccinuri la zi si bine-inteles ca era de rasa.E un exemplar foarte frumos(am mai vazut chow-chow pe strada, dar mai slabi si aveau botul mai ascutit) : avand botul rotund, e solid.Nu uita ca orice rasa de caine e speciala si chiar si cainii maidnezi sunt speciali, fiecare avand personalitatea lui!

| XeaX explică (pentru AnonimKidd):

Da, stiu, sunt mai multe rase de catei frumosi si cu personalitate, dar cel mai mult imi place chow chow-ul :* merci mult :*

1 răspuns: