| aDEeLAa a întrebat:

Stie cineva de la cine as putea cumpara o scutire pentru ora de educatie fizica? (in judetul Buzau ). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mariusika31 a răspuns:

Este simplu, eu obtineam una legal dupa care daca ai un scaner smecher si putina rabdare falsifici 10000, dupa care le completezi tu cu un scris de pompier unde sa se inteleaga doar data cand vrei sa chiulesti atat happy

| aDEeLAa explică (pentru mariusika31):

Super happy pacat ca nu am scaner.sad si pe cea legala cum o obtineai (medicul meu de familie, nu e dispus sa ma ajute...)

| mariusika31 a răspuns (pentru aDEeLAa):

Pai gasesti tu ceva mananci creta sa iti vina rau lesini in fata lui gasesti tu cevahappysi cu scanerul nu-i problema mergi la un prieten ceva care sa aiba happy ffunda?happy

| aDEeLAa explică (pentru mariusika31):

laughing tare asta cu creta rolling on the floor) mersi :*

| MiculAjutorConștincios a răspuns (pentru mariusika31):

Mariusikă, explică-mi și mie faza cu falsificatul. laughing