| Dope a întrebat:

Bună, TPU!
Ştiu că am pus zeci de întrebări despre pisica mea. Dar mai am o nedumerire. laughing
Într-un final i-au venit şi căldurile pisicii mele, ieri, şi astăzi m-am apucat de treabă urgent. Am adus un motan (4 ani) şi... spre surprinderea mea, s-au mirosit, s-au pupat, şi s-a urcat direct pe ea. Mâţa mea nu a comentat şi timp de vreo 8-10-13 minute şi-au făcut treaba. Ma înţelegeţi?!
După 'scena' asta, i-am lăsat în pace şi peste 30 de minute m-am întors. Stăteau unul lânga altul, aşa pe lăbuţe, si se pupauhee hee Am verificat bine să văd dacă mai are călduri, şi...surpriză! Deloc! Nu mai ridica spatele si nu mai mieuna. După 20 de minute am verificat-o iarăşi si, din nou, surpriză! Nu mai avea.
Întrebarea mea e - are şanse să rămână gestantă, dacă nu mai are călduri, după montă?
Aştept răspuns! Vreau să vă spun că sunt aşa entuziasmată, şi fericită, sper să fie totul ok!batting eyelashes
Mulţumesc anticipat!
O zi bună!

P.S. -Scuzaţi categoria, dar am încercat să o postez, dar apoi nu am mai găsit categoria Hobbies&Pets. big grin

3 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

O sa ai pisicuteeeee :3.
happy

| Fantastic7 a răspuns:

Da, sunt sanse mari sa iti faca pisoiasi.

| daianutadaia a răspuns:

S-ar putea sa ramana