| DyNo a întrebat:

Sunt din Braila si as vrea sa-mi iau o bicicleta, noua nu SH. Eu as vrea sa mi-o iau cu suspensi fata-spate, dar am auzit ca pentru oras suspensia pe spate nu-ti prea foloseste si se poate strica repede si mai recomandat ar fi sa iei una cu suspensie fata doar. Eu am mai avut o bicicleta cu suspensie fata-spate dar nu am apucat sa-mi fac o parere deoarece s-a stricat repede, nu suspensia s-a stricat ci alta a fost cauza si numai are rost sa o spun acum. Revenind, ce parere aveti despre suspensia spate pentru oras? Pentru cele mai buna pareri si raspunsuri Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu sunt strazi sparte nu are rost sa-ti iei full-suspension, insa, daca sunt, cel mai recomandat ar fi sa ai full