| wazzy a întrebat:

Vreau raspunsuri cat mai repede
vrea sa imi fac un cart si am nevoie de cateva sugestii vreau sa fie cu 3 roti 2 spate si una fata si cu o transmisie ceva de gen bicicleta dar cu volan si mult mai rezistenta vreau pareri despre cum ar trebui sa arate ce motor sa ii pun(m-am gandit la unul de drujba )si cateva linkuri folositoare si app am roata de pe fata de la un scuter mai mik are si suspensie iar rotile de pe spate as vrea sa imi ziceti voi de unde sau de care ar trebui sa fie
astept raspunsuri cat mai repede

2 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

De ce numai cu 3 roti? o sa fie mult mai greu de controlat. fa cu 4 e tot aia si va fi si mai sigura

| oanceasilviu a răspuns:

Incearca sa-l faci cu 4 roti...e mai usor de facut si de controlat...si caroseria e la fel mai sigura