| OaieBlonda a întrebat:

Sunt din Focsani si as vrea sa imi cumpar un pocusor de guineea. Aveti idee pe unde se gasesc? Si cam cat costa? Funda

Răspuns Câştigător
| maria1998 a răspuns:

Buna! Nu sunt din Focsani dar am bunicii acolo. Am si eu porcusori de guineea 2 chiar. Iti spun cat am dat pe al meu...am un mascul care are parul drept si pe el am dat 30 de lei si mai am o femela cae are parul ciufulit si pe ea am dat 40 de lei...iar pe cusca am dat 80 de lei.

Funda?:X

1 răspuns:
| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Nu sunt din Focsani dar sigurat gasesti porcusorul de guineea prin PetShop. In urma cu 2 ani am cumparat un porcusor de guineea cu 20 de RON. Iar o colivie/cusca pentru el costa cam 80 RON.
Sa ai o dupa masa frumoasa!