| Iremc29 a întrebat:

Știe careva dacă pot sa cant la chitara la 15 ani dacă înainte am mai cântat la pian?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poți să înveți, nu îți interzice nimeni.

| Goete a răspuns:

Nu poti.
Pentru ca nu ai incredere in tine.
Totusi ce astepti sa iti spunem? Nu sunt altii care canta la chitara la 15 ani sau e interzis prin lege sa canti la chitara la 15 ani?
Singura limitare o pui Tu.

| IonutR1 a răspuns:

Nu inteleg de ce nu ai putea. Este o diferenta normal, dar nu inteleg care ar fi problema. Oricum, chitara nu e un instrument greu de invatat daca stii cateva chestii. Multa bafta!

| madalin102 a răspuns:

Normal ca poti laughing
Ai timp sa inveti, dar e o diferenta de la pian la chitara, oricum. faci ce vrei si ce iti place