| FloareaLotusuluiAlb a întrebat:

Buna TPU tot am cautat si am cautat dar nu am gasit cum se numesc acei catei mici albi arata ca o bila si le pui fundita pe cap ca nu mai gasesc

Răspuns Câştigător
| tzuria79 a răspuns:

Boo?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta prin magazinele de jucarii, posibil sa mai aiba prin stoc.

| FloareaLotusuluiAlb explică (pentru Violleta2022):

Juliana eu nu vorbesc de o jucarie ci de un caien real

| Violleta2022 a răspuns (pentru FloareaLotusuluiAlb):

Caine ca o biala... fundita pe cap... imi suna a jucarie 100%!

Cum altfel sa-i pui unui caine funda pe cap, daca nu este decat o jucarie, sau bibelou?!

| FloareaLotusuluiAlb explică (pentru Violleta2022):

Uita-te la filme sau scrie pe google catei cu funda pe cap si da la imagini

| Violleta2022 a răspuns (pentru FloareaLotusuluiAlb):

Mai fetita, sunt femeie serioasa si nu o sa-mi bat niciodata joc de un biet animalut, sa-i pun funda-n cap, ca nu-i papusa!
Ia-ti unul de jucarie si maimutareste-l cum vrei tu!
Sau spune-i mamei sa-ti cumpere alta papusa cu parul mai lung, sa poti sa-i pui cate funde vrei.

| FloareaLotusuluiAlb explică (pentru Violleta2022):

Eu nu vreau saza ii pun funda mai femeie nu intelegi ca asa am fazut in poze la google nici prin minmte nu mi-ar trece sa chinui un biet animalut

| Daria0123456789 a răspuns:

Pomeranian, poate? Bichon Frise? SHIH TZU?

| Andra22222 a răspuns:

Samoyed, bichon maltese mini?