| MyTedyBear a întrebat:

URGENT!
Pisica mea a plecat de acasa acum o jumatate de ora si are puii la mine acasa.
Se va intoarce? (ma ingrijorez)

Răspuns Câştigător
| Pho3nics a răspuns:

Daca ai specificat ca se plimba des pe afara inseamna ca se va intoarce chiar daca si pui are "instinctul matern" si nu o sa reziste sa nu isi vada puii. Sa postezi si tu aici daca se intoarce.

11 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Depinde daca a mai fost scoasa afara. Daca e pentru prima data, acum URGENT ar trebui sa iesi dupa ea, ca altfel nu prea ai cum sa o gasesti, iar ea nu prea se va putea intoarce singura, mai ales daca a plecat departe.
Daca pisica era alba cu ochi albastri o sa ai mari probleme. Pentru ca pisicile albe cu ochi albastri sunt in general surde, sau nu au instincte de supravietuire.

| MyTedyBear explică (pentru Tavy100):

Iesea des afara dar nu cand avea pui dar mi-e frica sa nu lipseasca prea mult si puii sa moara. pisica e maro cu ochi verzi.
Creyi ca se va intoarce?

| MyTedyBear explică (pentru Pho3nics):

A venit! Multumesc!

| Pho3nics a răspuns (pentru MyTedyBear):

Daca ai specificat ca se plimba des pe afara inseamna ca se va intoarce chiar daca si pui are "instinctul matern" si nu o sa reziste sa nu isi vada puii. Sa postezi si tu aici daca se intoarce.

| karsivan a răspuns:

S-a dus la vanatoare o sa se intoarca la pui singur.

| mary4048 a răspuns:

Se va intoarce la puiuti.

| xoxolove96 a răspuns:

Daca are pui sigur se intoarce

| oÎngerașul a răspuns:

Se va intorce, o pisica de-a mea a fost plecata 3 zile si s-a intors.

| MyTedyBear explică:

Va multumesc tuturor!
S a intors! happy

| CuteGirlSweet a răspuns:

Sigur se intoarce...tu daca ai avea copii si te-ai duce la piata te0ai mai intoarce...NORMAL..:X:X

| teoooGT a răspuns:

DA.

| zekken a răspuns:

Se va intoarce si stii de ce? evident, dupa cum ai spus are puii la tine, s-a dus dupa hrana iar jumatate de ora nu e mult; o sa-ti revezi pisica in curand, instinctul "matern" se aplica si la animale happy