| CorinaFeder a întrebat:

V-as ruga daca imi puteti spune careva cu ce specii este compatibil pestele Betta si daca am doi pesti Betta este bine sa fie in acvariu cu ei si alte specii compatibile. Dati-mi ceva detalii daca puteti. Dau funda. Multumesc mult.

1 răspuns:
| magazindecadouri a răspuns:

Salut, din propria experienta personala, pestii Beta se tin separat, pe langa ca sunt o specie de scandalagii mai sunt si carnivori, in tinerete eu i-am tinut separat in borcane.