| strawberrycool14 a întrebat:

Buna TPU*....va plac 'Jurnalele Vampirilor'?

Răspuns Câştigător
| sweetmada a răspuns:

Uhh...clar!love struck Am citit si primele patru volume din cartehappy si ma uit si la serial.pur si simplu ador "the vampires diaries"love struck

| strawberrycool14 explică (pentru sweetmada):

Si eu tot la fel, am citit primele patru volume si ma uit mereu la serialehappy

17 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Daaa, abia astept urmatorul episod. happy

| pwp a răspuns:

Daaaaa...cui nu-i plac?
Actorii sunt uimitori, Damon e irezistibil, povestea e geniala love struck

| xButterflyxX a răspuns:

Daaa,maine apare urmatoru' episod:X, dar tie iti plac?

| strawberrycool14 explică (pentru xButterflyxX):

Sigur,cum sa nu! Le adorhappy....ma bucur ca impartasim aceleasi 'pasiuni', sa le zic asa!happy

| xButterflyxX a răspuns (pentru strawberrycool14):

Mai urmaresti si alte seriale cumva?big grin

| strawberrycool14 explică (pentru xButterflyxX):

Da,mai urmaresc si 'medium'...tu te uiti la serialul asta?

| xButterflyxX a răspuns (pentru strawberrycool14):

Nuu, eu urmaresc Pretty little liars, The lying game si am inceput de curand sa urmaresc Gossip girl.big grin

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Da happy și cărțile și serialul.

| moonlight2134 a răspuns:

Eu am citit cartile, si imi plac mult. E o poveste destul de profunda dupa parerea mea.

| moonlight2134 a răspuns:

Nu am nevoie de informatii happy le-am citit

| sweetmada a răspuns:

Care cuplu va place mai mult? stefan si elena sau damon si elena?

| Mia98 a răspuns (pentru sweetmada):

Elena si Damon

| strawberrycool14 explică (pentru Mia98):

Si mie la fel! stefan e mai mormoloc, e naspa......il ador pe damon!

| sweetmada a răspuns:

Ma bucur foarte mult ca Ian Somerhalder(Damon) si Nina Dobrev(Elena) sunt impreuna in realitate...se potrivesc foarte bine happy si stiati ca Paul Wesley ( Stefan) si Torrey DeVitto(dr. Meredith Fell) sunt sot si sotie in realitate?big grin

| strawberrycool14 explică (pentru sweetmada):

Cum sa nu stiu, doar imi plac asa de mult!happy

| SunshineLove14 a răspuns:

Daaaa. Sunt superlove struck Am inceput sa citesc si cartile.big grin