| ContNmc7 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, catelusul meu se scarpina foarte mult. In ultimul timp am observat ca are la ambele urechi o bubita si il mananca foarte tare. Problema este ca atat de mare este mancarimea incat se scarpina de mobila si nu se oprește, imi este foarte mila de el, va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Pai are o afectiune dermatologica [ sunt naspa astea... si de diagnosticat si tratat ], du-te cu el la medic, ca se chinuie saracu.

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Iti dai seama ca alea o sa fie dureroase pana la urma pentru el. Mergi cu el la un medic veterinar sa ii de-a ceva pastilute.