| fataaaa a întrebat:

Voi aveti animale acasa? Daca da, ce animale? Care este animalul vostru preferat si de ce?

10 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Da, caine, amstaff. Sunt preferatii mei, sunt cei mai credinciosi stapanului si deosebit de inteligenti.

| Anna0111 a răspuns:

Am un pudel de 2 luni jumateee.

| SteelShadow a răspuns:

Am vreo 20 si ceva de animale. Toate-mi sunt dragi. Am caini, pisici, rozătoare, pesti, reptile, papagali...

| fataaaa explică:

?

| Ademira a răspuns:

Momentan am 3 caini, dar luna viitoare unul din ei va zbura la propriu catre un alt camin si vor ramane 2. Animalul meu preferat e tarsierul.

| MrLove4ever a răspuns:

Da. Eu am 3 caini si 2 pisici. happy
Iubesc catelusii din tot sufletul. Deci, cainele este animalul meu preferat. happy
Imi plac cainii pentru ca sunt cele mai sufletiste animale

| Cristiana019282 a răspuns:

Eu am un caine si imi placedeoarece cainele este cel mai bun prieten al omului.

| MdFQ a răspuns:

Am 2 caini 3 iepuri gaini si porci si imi plac toate animalele!

| MdFQ a răspuns:

Am 2 caini 3 iepuri o pisica, gaini si porci si imi plac toate animalele!

| MdFQ a răspuns:

Am 2 caini 3 iepuri o pisica si imi place iepurii si cainii!