| Issabelle6789 a întrebat:

Buna TPU.Voi cata mancare pentru pisici dati puilor de pisica(al meu are 3 luni si ceva)Cam cate grame pe zi? Am uitat sa intreb medicul veterinar si pe hrana pentru pisici nu scrie prea concret.Am mereu impresia ca e prea putin cat ii dau.Mananca mai mult hrana umeda decat uscata si lapte doar(apa nu vrea sa bea)

1 răspuns:
| Luca_Ioana_2000_v3Va a răspuns:

Pisica nu mananca la fel de mult ca un caine. Cainele mananca mult si nu se mai opreste. Dar pisica cand nu mai poate nu mai mananca laughing
Poti sa ii dai mai mult ca ea mananca nunai cat poate