| 11Lidya11 a întrebat:

Vreau neaparat sa imi cumpar o catelusa Yorkshire terrier si am cautat peste tot pe multe site-uri, dar toti au un pret foarte mare de la 700 lei in sus.Nu ca nu as avea banii necesari as face eu rost cumva..idea e ca daca imi cumpar unul si gasesc dupa unul mai ieftin nu vreau sa regret ca nu am cautat destul. sper ca ma intelegeti. Daca stiti cumva un site cu oferte mai bune si cu preturi mai mici de la 700 lei in jos..stiu ca aceasta rasa este foarte scumpa dar totusi poate voi gasi cv mai ieftin.Asa ca va rog daca stiti niste oferte bune sa imi spuneti, ofer funditahappyscuze ca v-am plictisit cu ditamai povesteabig grineci rog sa lasati raspuns daca siti cv.

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Astea sunt preturile.mai ieftin nu gasesti rasa pura, numai incrucisata cu alta rasa

| 11Lidya11 explică (pentru thalyslly):

Mda...cam asa e oricum voi mai cauta..ms de raspunshappyvoi mai astepta si altele

1 răspuns: