| cFlorin a întrebat:

Vreau sa comand niste pachete de carti de joc de pe www.cartidejoc.ro. Vreau sa stiu toti pasii! ABSOLUT TOTI PASII! De la comanda online pana la pasul in care ma duc sa iau coletul de la posta! Cel mai explicit si cel care enumera toti pasii primeste FUNDA! SI VOTuri! multe!

Răspuns Câştigător
| alinescu a răspuns:

1.Cauti pachetul care iti place.
2. Apesi pe cumpara
3. Apoi dai click stanga pe [Actualizeaza cantitatile]
4. Apoi daca te uiti in partea dreapta o sa vezi''Introduceti adresa de livrare si preferintele'.Dai click acolo.
5.Completezi formularul.La metoda preferata de livrare te sfatuiesc sa bifezi Curier Rapid deoarece pachetul tau este in siguranta+ajunge si acasa la tine.
6. Apoi click pe vizualizati comanda inainte de trimitere.
7. Urmezi pasii...
8. Daca vrei sa iei coletul de la posta o sa primesti acasa o hartie care te anunta ca ai primit un colet... Daca iei prin curier o sa te sune.
9.Cand primesti hartia acasa te duci la posta si dai banii apoi primesti coletul. Daca e prin curier Plata se face pe loc si primesti coletul imedia... FUNDA