| JusticeForCraiova a întrebat:

Ieri am facut o comanda la cateva pachete de carti de joc de pe www.cartidejoc.ro si am ales sa primesc coletu prin posta si vreau sa stiu daca avizu mi se va pune in posta sau daca vine postasu cu avizu acasa. Vreau sa fiu mai sigur. E prima data cand am facut o comanda.

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Depinde ce optiune ai ales.
Daca ai ales colet postal (Posta Romana), avizul iti este lasat la cutia de scrisori si te duci sa ridici coletul de la Mesageria Postei.
Daca ai ales Curier Rapid, vine personal, acasa.