| cFlorin a întrebat:

Vreau sa comand niste pachete de carti de joc de pe www.cartidejoc.ro. Vreau sa stiu toti pasii! ABSOLUT TOTI PASII! De la comanda online pana la pasul in care ma duc sa iau coletul de la posta! Cel mai explicit si cel care enumera toti pasii primeste FUNDA! SI VOTURI!

1 răspuns:
| didicriss a răspuns:

Pai trebuie sa alegi ce vr sa comanzi si apoi dai introduceti adresa de livrare si preferinte in care iti notezi adresa si dc vrei sa il primesti prin posta sau prin curier...dc alegi prin curier trebuie sa platesti transportul iar dc alegi prin posta vei plati si aici o taxa dar mai mica.de luat de la posta nu se pune problema pentru ca ti-l aduc acasa si trebuie sa semnezi pentru el si platesti directhappyfunda te rog...cred ca e destul de explicit